به وبسایت دکتر گلرخ ثریا خوش آمدید

کلینیک دندانپزشکی دکتر ثریا

جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست

دندانپزشک زیبایی، ارتودنتیست

لمینیت

2 آگوست 2016

لامینیت یا روکشهای سرامیکی راز لبخند زیبا و سفید بسیاری از ستارگان سینما است  و این روزها در کنلر جراحی بینی و پروتز لب از جمله درمانهای زیبایی پر طرفدار میان بانوان و حتی آقایان است.

laminate3

لامینت یا ونیرسرامیکی لایه‌ای از مواد همرنگ دندان است که برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندان‌ها یا بستن فاصلهٔ بین دندان‌ها و درمان دندان‌های شکسته روی دندان قرار داده می‌شود. ونیر‌ها یا از جنس کامپوزیت هستند و به طور مستقیم و داخل مطب ساخته می‌شود (که به آن‌ها ونیر کامپوزتی می‌گویند) و یا از جنس سرامیک هستند و در لابراتور ساخته می‌شوند (که به آن‌ها ونیر سرامیکی گفته می‌شود). به علت تراش بسیار کم و ایجاد زیبایی فوق العاده ونیر‌ها اولین طرح درمان در دندان‌های  جلویی محسوب می‌شوند.
لامینت‌های سرامیکی مقاومت بیشتری نسبت به کامپوزیتی دارند. ثبات رنگ در لامینت‌های سرامیکی بیشتر است و اصولا ظاهر زیباتری دارند.
لامینت‌های کامپوزیتی ثبات رنگ کمتری دارند و مزیت اصلی آن‌ها نسبت به لامینت‌های سرامیکی، قیمت ارزان‌تر و تراش کمتر دندان است.

laminate2

لامینت برای «اصلاح مشکلات خفیف تا متوسط دندان‌های جلویی» معجزه می کند و خیلی سریع تر از ارتودنسی قابل انجام است. شما برای لامینیت سرامیکی  فقط به یک هفته زمان و سه جلسه درمانی نیاز دارید در حالیکه لامینیت کامپوزیتی فقط یک جلسه و در طول یک روز قابل انجام است.

در کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکنر ثریا لامینیتهای دندانی مطابق با اخرین متد روز دنیا و بهره گیری از لابراتوار تخصصی و اختصاصی مطب, مجهز به دستگاهCAD-CAM طراحی و ساخته می شود تا لبخندی طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان اورد.در عین حال تلاش می شود با توجه به اهمیت این دندانها در مناسبات اجتماعی برای افراد پر مشغله مانند مدیران و اساتید دانشگاه و هنرمندان ,این درمان در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

laminate1