به وبسایت دکتر گلرخ ثریا خوش آمدید

کلینیک دندانپزشکی دکتر ثریا

جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست

دندانپزشک زیبایی، ارتودنتیست

طراحی لبخند

13 جولای 2016

تخصص ما طراحی لبخندی زیبا برای شماست

labkhand2

شما هم دوست دارید لبخندی زیبا و دلنشین مانند ستارگان سینما داشته باشید؟ این امر رویایی دور از دسترس نیست چون بسیاری از ستارگان سینما بیماران ما بوده اند و ما می توانیم با انواع روکش های سرامیکی, لامینیتهای فلدسپاتیک و کامپوزیتهای زیبایی, لبخندی دلنشین را برای شما خلق کنیم.

دکتر ثریا با پشت سر گذاردن دوره های متعدد زیبایی در کشورهای المان, دانمارک و امارات متحده عربی و همچنین ایران تجربه صدها درمان موفق زیبایی و اصلاح طرح لبخند  را در کارنامه حرفه ای خود دارند.

حقیقت این است که می‌توان طراحی لبخند را برای هر كسی انجام داد، ولی ممکن است نتایج یکسانی نداشته باشد؛ یعنی ممكن است پس از این کار، لبخند یک فرد بسیار زیباتر از فرد دیگر شود كه این به سن، ساختمان صورت (چهره) و بسیاری از عوامل.

labkhand2

به همین دلیل، انتخاب بیمار برای انجام این درمان، بسیار مهم است و دکتر ثریا با مشورت بیمار و ارزیابی خواسته‌های او به این نتیجه خواهد رسید كه آیا «طراحی لبخند» برای او مناسب است یا نه. انتخاب درست بیمار برای اصلاح طرح لبخندش، در رضایت نهایی از درمان و به دست آوردن نتایج درخشان پس از درمان، اهمیت زیادی دارد.

مجموعه‌ای از درمان‌های زیبایی برای بیمار انجام می‌شود. ابتدا تغییراتی در دندان‌ها داده می شود كه لثه‌ها و بافت‌های نگهدارنده دندان، با لب‌ها و شكل لب‌ها هماهنگی پیدا كنند.

دکتر ثریا، خطوط چهره ی فرد را شناسایی می کند، رنگ مناسب برای دندان‌ها را با توجه به پوست فرد تعیین می‌كند، فاصله‌ی بین دندان‌ها و لب‌ها را شناسایی می کند و برنامه‌ای برای هماهنگی این اجزا با یكدیگر می‌ریزد و در نهایت با این اصلاحات و برقراری هماهنگی‌ها، لبخندی زیبا برای بیمار به ارمغان آورده می‌شود.

افرادی هستند كه از لحاظ شغلی، بیشتر با مردم و ارباب رجوع سر و كار دارند و داشتن چهره‌ای دلنشین در موفقیت شغلی‌شان مؤثر است. این افراد اگر با یك طراحی دقیق، شكل لبخندشان را اصلاح كنند، بیشترین فایده را از این درمان خواهند برد.

سخنرانان، استادان دانشگاه، معلمان، هنرپیشه‌ها، سیاستمداران و… از جمله افرادی هستند كه بهترین نتایج را از این درمان می‌گیرند.

هر درمان دندا‌نپزشكی عوارضی در پی دارد، ولی اگر به طور صحیح و بر اساس اصول علمی انجام شود و دندا‌نپزشك تجربه كافی در این زمینه را داشته باشد، عوارض به حداقل میزان خود یا به صفر می‌رسند.

هزینه مشخصی را نمی‌توان برای آن در نظر گرفت و بر اساس درمان‌هایی كه قرار است برای اصلاح طرح لبخند انجام شود، مثل سفید كردن دندان‌ها، جراحی لثه‌ها، مرتب كردن دندان‌ها و … این هزینه تعیین می‌شود.

این درمان سن خاصی ندارد، ولی نكته اصلی این است كه بهتر است پس از پایان سن رشد -یعنی 18 سالگی- این درمان انجام شود تا نتایج آن مدت بیشتری باقی بماند.

labkhand3