به وبسایت دکتر گلرخ ثریا خوش آمدید

کلینیک دندانپزشکی دکتر ثریا

جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست

دندانپزشک زیبایی، ارتودنتیست

بیماران ما

8 آگوست 2016

smiling بیماران درباره ما چه می گویند؟

 

labkhand1 labkhand2 labkhand2

 آقای علی – 25 ساله

من از کودکی همیشه از فاصله دار بودن دندانهایم شاکی بودم و حس می کردم زیبایی چهره ام را تحت اثر خودش قرار داده است. از طرف دیگر دوست نداشتم برای چند سال سیم ها و براکت های ارتودنسی را روی دندانهایم تحمل کنم. چندی پیش از طریق یکی از دوستانم که بازیگر تئاتر هستند با دکتر ثریا آشنا شدم ایشان از طراحی لبخند خود توسط دکتر ثریا بسیار راضی بودند و من هم وقتی لبخند سفید و زیبا ایشان را دیدم برای درمان به کلینیک ایشان مراجعه کردم. ایشان در یک جلسه یک روزه بدون ارتودنسی و تراش، فاصله بین دندانهای فک بالای من را از بین بردند و اکنون بعد سالها می توانم با تمام صورتم با اعتماد به نفس لبخند بزنم. در ماه آینده قرار است همین کار را برای فک پایینم انجام دهند.

مادر کمند کوچولو 5 ساله

دختر من همیشه از رفتن به دندانپزشکی می ترسید چون تجربه و خاطره بدی از مطب های دندانپزشکی و روپوش سفید داشت ولی وقتی به وسیله یکی از آشنایان که فرزندش را برای ترمیم دندانها به کلینیک دکتر ثریا برده بود، با دکتر ثریا آشنا شدم، کمند کوچولو را برای معاینه به کلینیک ایشان بردم.

ایشان با تسلط کامل به رواشناسی کودک و ارتباط قوی با کودکان، در همان جلسه نخست با کمن دوست شدند و جلسه ایی که فقط برای ویزیت تعیین شده بود به تجربه شاد و شیرین برای کمند تبدیل شد و در همان جلسه اجازه داد دکتر ثریا، 2 عدد از دندانهایش را ترمیم کند و برای پیشگیری از پوسیدگی سایر دندانها را فلورایدتراپی انجام دهد. از آن زمان تا کنون کمند کوچولو برای رفتن به دندانپزشکی روز شماری می کند و حتی در کودکستان، دکتر ثریا را به همکلاسی هایش معرفی می کند.

 آقای پرهام – 45 ساله

من متاسفانه به دلیل تصادف رانندگی دندانهای جلویی ام را از دست داده بودم و به هر دندانپزشکی مراجعه می کردم یا به من دندان مصنوعی را پیشنهاد می کرد و یا تراش دادن و روکش کردن باقی دندانهایم را.

از طرف دیگر از ایمپلنت کردن دندانهایم می ترسیدم و فکر می کردم جراحی ایمپلنت دردناک است. تا اینکه از طریق مقالات دکتر ثریا در روزنامه ها با ایشان آشنا شدم.

ایشان با استفاده از “دندانپزشکی بدون درد” و تسلط کامل به گذاشتن ایمپلنت در منطقه زیبایی، توانستند در کوتاهترین زمان ممکن دندانهای از دست رفته من را جایگزین نمایند و اکنون دیگر می توانم بدون خجالت و اعتماد به نفس کامل لبخند بزنم و دیگر لازم نیست در عکسهای خانوادگی، قیافه ای اخمو به خودم بگیرم.

به همین دلیل تا پایان عمر مدیون، هنر و علم ایشان خواهم بود.