به وبسایت دکتر گلرخ ثریا خوش آمدید

کلینیک دندانپزشکی دکتر ثریا

جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست

دندانپزشک زیبایی، ارتودنتیست

ایمپلنت

13 جولای 2016

وقتی شما دندانی را به دلیل بیماری یا حادثه از دست داده‌اید، بهتر است بدانید که راهی برای بازگرداندن لبخند زیبای شما وجود دارد و یک ایمپلنت دندانی، ظاهر و احساسی شبیه دندان ازدست‌رفته‌تان به شما می‌دهد.

implanet1

 دندانپزشک یک پایه یا فریم فلزی را زیر لثه شما قرار می‌دهد که درست شبیه ریشه یک دندان است و به استخوان فک متصل می‌شود. سپس یک دندان جایگزین را روی ایمپلنت قرار می‌دهد به نحوی که شبیه وضعیت دندان اصلی خود شما به نظر آید.

implanet2

البته ایمپلنت نیاز به جراحی دارد؛ بنابراین بیماران باید از نظر سلامت کلی، در وضعیت مناسبی قرار گرفته باشند، لثه‌های سالم داشته و استخوان کافی جهت ساپورت ایمپلنت داشته باشند. در ضمن باید مقید به رعایت دقیق بهداشت دهان و ملاقات‌های مرتب با دندانپزشک باشند.

ما در کلینیک ایمپلنت دکتر ثریا با بهره گیری از اخرین متد روز دنیا و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ایمپلنتهای اروپایی و امریکایی لبخندی زیبا را برای شما خلق خواهیم کرد و احساس خوب دندان داشتن را به شما هدیه خواهیم کرد.

implanet4

در کلینیک ایمپلنت دکتر ثریا اصلا نگران درد و خونریزی حین درمان ایمپلنت نباشید چون ما با بهره گیری از اخرین تکنیکهای بی دردی درمان ایمپلنت شما را به تجربه ایی شیرین و بدون درد و استرس  تبدیل خواهیم کرد.

implanet3